nedir?

biz de dönem dönem şaşırıyor olsak dahi etilen 2003 yılından beri şeyler üretmeye ve bu dönem zarfında herhangi bir geliri olmadan da üretilenleri ücretsiz bir şekilde paylaşmaya çalışmaya devam ediyor.

çoğu zaman belirli bir kesimin katılabildiği etkinliklerde yine bu ürünleri ücretsiz olarak kullanıma sunuyorduk. bu etkinliklere erişemeyen çoğunluğa karşı haksızlık olduğunu gerçeğini kabul etsek bile bir süre fanzin fotokopi kokulu olmalıdır romantizmini koruduğumuz bir gerçek.

gelinen sanal dünya toplumunda ve bir çok hareketin mevcut düzenin yok etmek için elinden geldiği çevre mirasına olumsuz katkısı düşünüldüğünde bu ürünleri buradan paylaşmanın daha doğru olduğuna karar verdik.

umarız sizler için de birazcık faydası olur ve kolektif oluşuma devam etmek adına herkes için gerekli motivasyonu sağlar. en azından yorum yaparak ya da paylaşımına yardımcı olarak katkıda bulunmanız da ne kadar güzel bir insan olduğunuzun kanıtı olur.

ileride nereye evrileceğini an itibariyle kestiremesek dahi bir noktada bağımsız bir yayınevi olma niyetimiz olduğu bilinen bir gerçek. parçası olmak ve ben ne yapabilirim diyenler buyursun.

etilen sosyete